- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 17 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
Kartónová krabica výseková 175x125x135 - 3 VVL
0,18 € s DPH
Dezinfekcia
CLEAMEN 540 bezoplachová dezinfekcia povrchov a pokožky, 1L
Na sklade
10,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 580 dezinfekcia a umývanie povrchov, 5L
Na sklade
23,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN GP BDPR bezoplachová dezinfekcia povrchov a rúk, 5L
Na sklade
48,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
GO! DEZINFEKCIA NA POVRCHY s rozprašovačom 500 ml
Na sklade
2,56 € s DPH| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Hypofoam chlórový prostriedok na podlahy, 23kg
Na sklade
130,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 395 mm |
PROFEX ANTI-VIRUS na ruky a povrchy, 5L
Na sklade
17,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 5L
Na sklade
10,81 € s DPH| Hmotnosť | 5,17 kg |
|---|---|
| Paleta | 108 |
SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň biele kvety 1 l
Na sklade
5,60 € s DPH| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Sanytol Dezinfekčné mydlo hydratačné, 250ml
Na sklade
3,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
SANYTOL dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 1000 ml
Na sklade
3,62 € s DPH| Hmotnosť | 1,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Professional dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 5L
Na sklade
15,13 € s DPH| Hmotnosť | 5,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |



