- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 707 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
Diava vosk na podlahy, 750ml
Na sklade
4,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Diversy Actival, 5L
Na sklade
26,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Domestos Extended Power Altantic, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Domestos Extended Power Pine, 5L
Na sklade
20,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pine scent |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 142 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 259 mm |
Domestos Extended Power Pine, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 PC à 750 ml |
| Farba | zelená |
Domestos Pro Formula Pine Fresh – Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prípravok 5L
Na sklade
10,48 € s DPH| Hmotnosť | 5,64 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 128 |
Domestos WC biely, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Drôtenka kovová JUMBO 30g/ks, 2ks
Na sklade
0,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 60 BAL á 2 KS |
| Farba | strieborná |
Drôtenka kovová JUMBO, 50g, 2 ks
Na sklade
0,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Drôtenka špirálová nerezová
Na sklade
0,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 240 BAL x 3 ks |
| Farba | strieborná |
Drôtenka špirálová nerezová
Na sklade
0,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 2 ks |
| Farba | strieborná |



