- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 313–336 z 704 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
ISOFA HARD tekutá umývacia pasta, 4×1,7kg
Na sklade
30,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
ISOFA HARD tekutá umývacia pasta, 700g
Na sklade
3,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
ISOFA MAX umývacia pasta, 3,5kg
Na sklade
15,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 3 ks |
ISOFA MAX umývacia pasta, 4×1,7kg
Na sklade
32,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
ISOFA MAX umývacia pasta, 700g
Na sklade
4,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 233 mm |
ISOFA PRO umývacia pasta, 4,2kg
Na sklade
14,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 3 ks |
ISOFA PRO umývacia pasta, 5kg
Na sklade
13,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
ISOFA PRO umývacia pasta, 700g
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | Pakete á 20 PC |
Jar Citrus, 450ml
Na sklade
2,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 450 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 21 PC à 450 ml |
Jar Citrus, 900ml
Na sklade
3,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 900 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Jar Expert tabletky do umývačky, 115ks
Na sklade
27,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 BAL x 115 ks |
Jar Profi, 5L
Na sklade
15,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
JAR Tablety do umývačky Original All-in-One Yellow 46 ks
Na sklade
8,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,76 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |



