- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 37 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Ručné umývanie riadu
Cif cream na nerez, 435ml
Na sklade
4,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with mechanical sprayer |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Cif cream Original, 2L
Na sklade
14,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
CLEAMEN 250 ručné umývanie riadu koncentrát, 1L
Na sklade
3,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 250 ručné umývanie riadu koncentrát, 5L
Na sklade
13,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 251 ručné umývanie riadu, koncentrát, 5L
Na sklade
13,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN Gastro Professional Ručné umývanie riadu, 5L
Na sklade
15,51 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Eko – KRYSTAL na riad ECO, 750ml
Na sklade
2,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Jar Citrus, 450ml
Na sklade
2,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 450 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 21 PC à 450 ml |
Jar Citrus, 900ml
Na sklade
3,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 900 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



