- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 10 výsledkov
Kategórie produktov
Ekologický príbor
Čínske paličky, 21cm
Na sklade
1,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
Kávová lyžička z dreva, 11cm
Na sklade
1,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 110 mm |
Lyžica WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Lyžica z dreva, 16cm
Na sklade
2,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 160 mm |
Miešadlo na kávu z dreva v papieri, 14cm
Na sklade
3,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 500 ks |
| Šírka | 140 mm |
Miešadlo na kávu z dreva, 14cm
Na sklade
2,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 1000 ks |
| Šírka | 140 mm |
Nôž WPC Premium, hnedý, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Príbor drevený hygienicky balený 2, 16,5cm
Na sklade
6,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Príborová sada WPC 2, 18,5cm
Na sklade
43,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 PAK |
| Farba | hnedá |
Vidlička WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |



