- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
230 mm
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 160 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 17x23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 170 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |



