- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
HDPE vrecia čierne 700x1100/0,015mm 120L - 25ks
2,67 € s DPH
60 liter
Vrecia na odpad, HDPE, biele, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 60 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, zaťahovacie, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 50 RL á 10 pytlů |
| Dľžka | 630 mm |
| Šírka | 730 mm |
| Farba | biela |



