- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
1 KTN = 40 rolls á 25 bags
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 35L, 40 mikrónov
Na sklade
0,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 35 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 70L, 30 mikrónov
Na sklade
1,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 70 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | čierna |



