- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
1 KTN = 20 BAL x 150 ks
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Smartline utierky V, biele, 3000ks
Na sklade
21,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 23 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |



