- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–120 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
biela
Servítky biele, 1/8
Na sklade
7,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky CutleryStar biele, 1/8, 40x40cm
Na sklade
9,05 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Interfold biele, 21×16,5cm
Na sklade
46,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Farba | biela |
Servítky skladane biele, 1/8, 33x33cm
Na sklade
4,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Farba | biela |
Skladané utierky TORK, netkaná textília, biele, 105ks
Na sklade
100,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 105 ks |
| Dľžka | 355 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Farba | biela |
Skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
29,04 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, biele, 25cm
Na sklade
2,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature rovné, biele, 20cm
Na sklade
1,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
SmartLine Advanced, 110m
Na sklade
17,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine papierová rolka, 150m
Na sklade
27,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Smartline toaletný papier centerfeed, 207m
Na sklade
30,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine toaletný papier JUMBO 23, 180m
Na sklade
12,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine utierky MIDI, 55m
Na sklade
17,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Smartline utierky V, biele, 3000ks
Na sklade
21,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 23 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Sviečka kónická, biela
Na sklade
3,89 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 10 ks |
| Šírka | 245 mm |
| Farba | biela |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, 3dielny, Ø26cm
Na sklade
7,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | biela |
Termo miska na polievku, 340ml
Dostupné na objednávku
2,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier do zásobníka S-ONE, 207m
Na sklade
20,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 300m
Na sklade
20,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier SO MINI, 111m
Na sklade
23,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Farba | biela |
TONGO aviváž SENSITIVE biela, 3L
Na sklade
7,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
| Farba | biela |



