- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–120 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
CLEAMEN 240 rúry, grily, 1,1kg
Na sklade
8,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 241 konvektomaty, grily, 5,5kg
Na sklade
31,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 242 odpady kuchynské s dezichlórom, 1L
Na sklade
4,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
CLEAMEN 250 ručné umývanie riadu koncentrát, 1L
Na sklade
3,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 250 ručné umývanie riadu koncentrát, 5L
Na sklade
13,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 251 ručné umývanie riadu, koncentrát, 5L
Na sklade
13,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 260 reštauračné sklo, 1L
Na sklade
5,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 261 reštauračné sklo – tablety, 720g
Na sklade
15,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 300/400 sanitárny denný, 1L
Na sklade
9,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 300/400 sanitárny denný, 5L
Na sklade
40,36 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 301/401 neutralizátor pachov, 5L
Na sklade
32,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
CLEAMEN 302/402 neutralizátor pachov, sanitárny, 550ml
Na sklade
8,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 310 extra kyslý na WC a keramiku, 5L
Na sklade
14,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 310 extra kyslý na WC a keramiku, 750ml
Na sklade
3,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
CLEAMEN 311 s aktívnym chlórom, 750ml
Na sklade
2,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 17 ks |
CLEAMEN 320 DEO tablety do pisoáru, 1,5kg
Na sklade
13,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 322 tablety do pisoára + sitko, 12ks
Na sklade
22,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 370 WC čistič, 5 L
Na sklade
14,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN 370 WC čistič, 750 ml
Na sklade
3,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 17 PC |
CLEAMEN 410 kúpeľne s leskom, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 410 kúpeľne s leskom, 5L
Na sklade
16,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 420 odpady sanitárne, 1L
Na sklade
5,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
CLEAMEN 442 podlahy kyslé, 5L
Na sklade
29,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 451 odvápňovač nerezových plôch, 1L
Na sklade
9,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |



