- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
220 mm
Finito kuchynská utierka, 2ks
Na sklade
0,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 2 role |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky v rolke, 5kg, 220x310mm
Na sklade
1,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 200 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Farba | transparentná |
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko s okienkom, 18+6x32cm
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 22+5x34cm
Na sklade
49,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, Ø22cm
Na sklade
4,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 220 mm |



