- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 81 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Zásobníky utierok/ papierových utierok
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, čierny
Na sklade
32,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | čierna |
Tork Matic® zásobník na papierové utierky na ruky v rolke, manuálny, H1, biely
Na sklade
185,16 € s DPH
| Hmotnosť | 3,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork PeakServe® Mini zásobník na nadväzujúce papierové utierky, biely H5
Na sklade
166,22 € s DPH
| Hmotnosť | 3,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Singlefold-C-fold Mini zásobník na papierové utierky
Na sklade
50,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 332 mm |
| Výška | 291 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® Countertop na papierové utierky Multifold Elevation
Na sklade
50,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 323 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 218 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Snack® zásobník na servítky strieborný N10
Na sklade
79,30 € s DPH
| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Xpressnap® stolný zásobník na servítky sivý
Na sklade
42,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | svetlosivá |
Tork zásobník na skladané utierky, červený
Na sklade
62,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 427 mm |
| Šírka | 374 mm |
| Výška | 394 mm |
| Farba | čierno-červená |
Výpustný kohútik na bandasky 20L a 10L
Na sklade
11,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Zásobník – CN TP28 Jumbo Maxi biely MJ2
Na sklade
25,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na TP 19 JUMBO mini biely
Na sklade
17,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na utierky, kotúč maxi, biely
Na sklade
27,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – CN na ZZ Univerzál biely
Na sklade
19,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník – DTM- Speňovací 1L -F6-99637
Na sklade
19,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,79 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie BIELY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník na utierky v rolke – MAXI, vnútorné odvíjanie ČIERNY
Na sklade
21,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,74 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |



