- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 529–552 z 723 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI modrý 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI zelený 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík KENTUCKY PROFI žltý 24 L + 8L žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík plastový 2 x 18l vedrá s plochým žmýkačom, vanička
Na sklade
86,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie | 2 |
Upratovací vozík plastový 2 x 25 L, úchyt na vrece, žmýkací lis 1ks
Na sklade
192,30 € s DPH
| Hmotnosť | 16,00 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Upratovací vozík plastový malý 2 x 10 L
Na sklade
39,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Upratovací vozík PROFI červený 20 L, žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Upratovací vozík PROFI zelený 20 L, žmýkač
Na sklade
63,90 € s DPH
| Hmotnosť | 4,80 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Upratovací vozík, kovový 2x23L B 250
Na sklade
98,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Utierka Mikroultra
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | mix farieb |
Utierka Mikroutierka Magic
Na sklade
1,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
Utierka špongiová
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 350 BAL x 3 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka špongiová
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 110 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 180 mm |
Utierka univerzálna, mix farieb, 38x30cm
Na sklade
0,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 700 ks |
Utierka z mikrovlákna ELITEX ULTRA mix farieb 1ks, 30 x 30 cm
Na sklade
0,38 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |



