- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 457–480 z 725 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Rukavice nitrilové čierne nepúdrované
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Rukavice nitrilové modré nepúdrované
Na sklade
6,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size S |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | modrá |
Rýchloutierka univerzálna viskózna ELITEX UNIABSORB 3 ks
Na sklade
0,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 150 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, modrá
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, ružová
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, zelená
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, žltá
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Servisný upratovací vozík 2x6L a 2x18L vedrá, 2 vaničky,plastovo-chrómová konštrukcia, žmýkací lis, 120L PVC nádoba
Na sklade
315,26 € s DPH
| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Servisný upratovací vozík 2x6L a 2x25L vedrá, 2 vaničky,chrómová konštrukcia, žmýkací lis, 120L PVC nádoba
Na sklade
305,94 € s DPH
| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
SILUX Household hubky v tvare kvetiny 4 ks + prísavka
Na sklade
1,22 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 24 |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |
Škrabka bezpečnostná s nožom, 4cm
Na sklade
4,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Špongia Maxi tvarovaná s drôtenkou
Na sklade
0,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia TIPTOP-malá s drôtenkou, 10ks
Na sklade
0,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 10ks |
Špongia tvarovaná s drôtenkou, 10ks
Na sklade
1,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 10 ks |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia VILEDA Miraclean biela
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Špongiová utierka 15,5 x 18 cm mix farieb bal.5ks
Na sklade
0,86 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |



