- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–36 z 36 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Mydlá, osviežovače vzduchu
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | tropical fruit, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork priemyselné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
48,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |
Tork tekuté mydlo na ruky, 1L
Na sklade
56,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 1 l |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | priehľadná |
Tork tekuté mydlo na vlasy a telo, 1L
Na sklade
41,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | modrá |
Tork tekuté mydlo pre citlivú pokožku S1 1000ml
Na sklade
5,47 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |



