- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–86 z 86 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Pracie prostriedky
PROFF prací gel na pranie Marseillské mydlo 3L – 42 PD
Na sklade
3,15 € s DPH
| Hmotnosť | 3,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
PROFF prací gel na pranie Universal 3L – 60 PD
Na sklade
3,52 € s DPH
| Hmotnosť | 3,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
SAVO Perex Bielenie Pradla 1,2L
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 PAK = 6 ST à 1 L |
SAVO Trio Power Universal kapsule na pranie Jarná sviežosť 26 ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,67 kg |
|---|---|
| Balenie | 3 |
TONGO aviváž SENSITIVE biela, 3L
Na sklade
7,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
| Farba | biela |
TONGO Professional prací gél, 3L
Na sklade
11,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 BAL = 4 ks |



