- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 39 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Toaletný papier JUMBO
Eko – Satino toaletný papier PureSoft 2-vrstový
Na sklade
27,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | beige |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Advanced, 360m
Na sklade
33,76 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Universal, 480m
Na sklade
31,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo Neutral
Na sklade
29,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo toaletný papier Advanced
Na sklade
37,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 940 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
JUMBO 19 toaletný papier, 110m
Na sklade
15,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Jumbo 26 toaletný papier, 220m
Na sklade
14,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |
Jumbo Toilet Neutral, 380m
Na sklade
33,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | belosť 72% |
Mini Jumbo 19 toaletný papier, 120m
Na sklade
4,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine toaletný papier JUMBO 23, 180m
Na sklade
12,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO 180 -GRITE 160m standart profi (12ks)
Na sklade
22,39 € s DPH| Hmotnosť | 6,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 150m professional 12ks
Na sklade
19,75 € s DPH| Hmotnosť | 4,91 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 200m centerfeed professional 12ks
Na sklade
38,70 € s DPH| Hmotnosť | 9,71 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Toaletný papier JUMBO 240 -GRITE 400m 1vrst. economy profi (6ks)
Na sklade
17,70 € s DPH| Hmotnosť | 6,49 kg |
|---|---|
| Paleta | 49 |
Toaletný papier JUMBO 240 -GRITE Super 350m professional 6ks
Na sklade
26,83 € s DPH| Hmotnosť | 6,56 kg |
|---|---|
| Paleta | 49 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO 180 SYSTEM centerfeed 180m 6ks
Na sklade
18,14 € s DPH| Hmotnosť | 4,89 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 85 |
Toaletný papier CELLART SOFT JUMBO Ø 28cm, 270m 2vrst. 6ks
Na sklade
15,41 € s DPH| Hmotnosť | 4,54 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier CLIRO JUMBO Ø 18cm 130m 1vr.70% belosť recykel 12ks
Na sklade
10,39 € s DPH| Hmotnosť | 4,60 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier Jumbo 190 – Cellart Craft Smart SYSTEM centrfeed 295+5 m 12 ks
Na sklade
33,90 € s DPH| Hmotnosť | 7,95 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 265m
Na sklade
10,33 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | sivý |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 300m
Na sklade
20,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |



