- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Toaletný papier
Toaletný papier JUMBO Ø 18cm 135m 2vr.75% belosť recykel 12ks
Na sklade
14,55 € s DPH
| Hmotnosť | 5,29 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø 19cm – CELLART Craft Soft Flex, 207m (6ks)
Na sklade
21,53 € s DPH
| Hmotnosť | 5,51 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier JUMBO Ø 23 CM, 2vrst., 180 M – 6 ks
Na sklade
9,86 € s DPH
| Hmotnosť | 2,94 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 80 |
Toaletný papier JUMBO Ø 24 CM, 2vrst., 200 M (6ks) TISSUE
Na sklade
12,44 € s DPH
| Hmotnosť | 3,75 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 80 |
Toaletný papier JUMBO Ø18 cm, 135 m 2vrst.65%belosť (12ks)
Na sklade
14,50 € s DPH
| Hmotnosť | 4,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø19 cm, 135 m 2vrst.70%belosť (12ks)
Na sklade
13,92 € s DPH
| Hmotnosť | 5,11 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 CM, 100% cel., 2vrst., 110 M – 12 ks
Na sklade
12,73 € s DPH
| Hmotnosť | 3,69 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 cm, 2vrst., 120 m, 100 % celulóza – 12 ks
Na sklade
13,53 € s DPH
| Hmotnosť | 4,18 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 CM,2vrst., 100 M (12ks) TISSUE
Na sklade
11,76 € s DPH
| Hmotnosť | 3,70 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 25 cm, 265m, 2vrst. (6ks)
Na sklade
15,87 € s DPH
| Hmotnosť | 4,41 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø28 cm, 300 m 2vrst.100%celulóza (6 ks)
Na sklade
16,32 € s DPH
| Hmotnosť | 5,04 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 48 |
Toaletný papier Müller Classic Plus 100% celulóza, 3vrst., 8 ks
Na sklade
1,91 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 216 |
Toaletný papier Müller Med a Levanduľa 100% celulóza, 3vrst., 8 ks
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 216 |
Toaletný papier PALOMA DELUXE Silk extrack 4vrst., 100% celulóza, 10 ks
Na sklade
4,05 € s DPH
| Hmotnosť | 0,97 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Toaletný papier Smart One Centerfeed, 207m, 2vrst., 100% cel. – 6ks
Na sklade
18,02 € s DPH
| Hmotnosť | 5,54 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 64 |
Toaletný papier SO MINI, 111m
Na sklade
23,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Farba | biela |
Toaletný papier Star Trio 100% celulóza, 3vrst., 10ks
Na sklade
1,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Toaletný papier,100% celulóza, 2vrst., 30m – 24ks
Na sklade
7,52 € s DPH
| Hmotnosť | 2,16 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 84 |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |



