- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierové utierky kuchynské
Finito kuchynská utierka, 2ks
Na sklade
0,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 2 role |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Papierová kuchynská utierka Grite Blossom XL, 100% celulóza 2vrst. 1ks
Na sklade
2,83 € s DPH
| Hmotnosť | 0,66 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Papierová utierka kuchynská GRITE White Rabbit XXL 100% celulóza 2vrst. 1ks
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,81 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Papierové utierky kuchynské CELLART, 2vrst. – 2ks
Na sklade
0,74 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 432 |



