- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 314 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Priemyselná papierová utierka 100%celulóza, 1vrst., 1000m 1ks
Na sklade
22,61 € s DPH
| Hmotnosť | 5,90 kg |
|---|---|
| Paleta | 42 |
Priemyselná papierová utierka biela priemer: 27 CM, 240 M, výška 26,5 CM 2vrst. (2ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 4,42 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 2 |
Priemyselná papierová utierka CLIRO modrá, 2vrst., 200m, 2ks
Na sklade
12,21 € s DPH
| Hmotnosť | 4,13 kg |
|---|---|
| Paleta | 42 |
Priemyselná papierová utierka modrá, 2vrst., 180 m 2ks
Na sklade
13,59 € s DPH
| Hmotnosť | 5,36 kg |
|---|---|
| Paleta | 30 |
Priemyselná papierová utierka Ø 24 CM, 200 M, výška 26 CM(2ks)
Na sklade
11,07 € s DPH
| Hmotnosť | 3,27 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 56 |
Priemyselná papierová utierka priemer: 27 CM, 380 M, výška 26 CM(2ks)
Na sklade
30,49 € s DPH
| Hmotnosť | 7,13 kg |
|---|---|
| Balenie | 2 |
Priemyselná utierka LUCART ECO STRONG NATURAL 3800 – 2 ks
Na sklade
22,26 € s DPH
| Hmotnosť | 5,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Sanitárna jednorazová podložka GRITE Standart 200 S – 2ks
Na sklade
20,89 € s DPH
| Hmotnosť | 7,50 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Satino INDUST29, 350m
Na sklade
26,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 rolí |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
SATINO skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
27,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 98 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Servítky 1-vrst., 33x33cm, biele
Na sklade
3,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Servítky 2-vrstvové, 24x24cm
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | čierna |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
2,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
3,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 3-vrstvy, biele, 40x40cm
Na sklade
10,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Airlaid 40×40 COLOR
Na sklade
13,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | caramel |
Servítky Airlaid 40×40 SOUL
Na sklade
14,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | Olio |
Servítky Airlaid 40×40 VICTORIA
Na sklade
14,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | bianco,biela |



