- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Eko – Tork biele Counterfold servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biely obrúsok – obed
Na sklade
47,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL |
| Dľžka | 325 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork extra jemné papierové vreckovky
Na sklade
50,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork jemná „Bon Appetit“ servítka na príbory
Na sklade
97,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 396 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Advanced, 360m
Na sklade
33,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Universal, 480m
Na sklade
31,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Matic® modré papierové utierky v kotúči, 150m
Na sklade
75,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 388 mm |
| Šírka | 588 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Matic® papierové utierky natural, 150m
Na sklade
64,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Farba | Natural/Light Brown |
Eko – Tork Matic® papierové utierky v kotúči, 280m
Na sklade
89,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 280 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo Neutral
Na sklade
29,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo toaletný papier Advanced
Na sklade
37,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 940 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová rola W6, biela, 250m
Na sklade
57,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová rola W6, modrá, 250m
Na sklade
61,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1 a W2, 255m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová utierka Plus – W1
Na sklade
67,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová utierka Plus-QuickDry, 125m
Na sklade
62,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 19,5 cm
Na sklade
82,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 24,7 cm
Na sklade
94,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky
Na sklade
80,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 410 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky
Na sklade
70,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 270 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka
Na sklade
69,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | zelená |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka, 340m
Na sklade
39,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
66,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | modrá |



