- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2185–2208 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Utierka univerzálna, mix farieb, 38x30cm
Na sklade
0,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 700 ks |
Utierka v rolke autocut, 150m
Na sklade
27,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Utierka z mikrovlákna ELITEX ULTRA mix farieb 1ks, 30 x 30 cm
Na sklade
0,38 € s DPH
| Hmotnosť | 0,03 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Utierka z mikrovlákna ELITEX PROFI ULTRA mix farieb 1ks, 40 x 40 cm
Na sklade
0,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Utierka z mikrovlákna Glanz Profi modrá – 50×70 cm
Na sklade
1,33 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 100 |
Utierka z mikrovlákna Glanz Profi šedá – 50×70 cm
Na sklade
1,33 € s DPH
| Hmotnosť | 0,07 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 100 |
Utierka z mikrovlákna GLASS POLY PROFI modrá 50×60 cm 1 ks
Na sklade
1,06 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie | 150 |
Utierka z mikrovlákna na sklo Poly Profi sivá – 50×60 cm
Na sklade
1,02 € s DPH
| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 150 |



