- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 193–216 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
CLEAMEN aplikačná fľaša, 1L
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
CLEAMEN Gastro Professional Ručné umývanie riadu, 5L
Na sklade
15,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL Silná Mastnota, 550ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN Gastro silná mastnota komplex, 6kg
Na sklade
32,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN GP BDPR bezoplachová dezinfekcia povrchov a rúk, 5L
Na sklade
48,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Dalecco Air 302/402, 5 L
Na sklade
32,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Dalecco Air 302/402, 550 ml
Na sklade
7,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Norte Air 101/201, 5 L
Na sklade
35,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Norte Air 101/201, 550 ml
Na sklade
6,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Zephyr Air 102/202, 5 L
Na sklade
35,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
CLEAR DRY HDP PLUS – Somat S, 5L
Na sklade
65,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Cleox 3-komorové gelové kapsule do umývačky riadu 27ks
Na sklade
5,34 € s DPH
| Hmotnosť | 0,42 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Clin na okná a sklo, 500ml
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks x 0,5 l |
Craft Long AutoCut rola, 300m
Na sklade
46,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |



