- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2065–2088 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky biele H5 1-vr, 12 x 270 útržkov
Na sklade
59,59 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky biele H5 1-vr, 12 x 410 útržkov
Na sklade
73,60 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Penové mydlo Luxusné, 800ml
Na sklade
65,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 109 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | biela |
Tork penové mydlo, 800ml
Na sklade
70,82 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 800 ml = 2000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,8 l |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 58 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyselné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
48,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ papierové utierky biele M4 so stredovým odvíjaním 1-vr, 300 m (6ks)
Na sklade
47,00 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Reflex™ papierové utierky modré M4 so stredovým odvíjaním 1-vr, 270 m (6ks)
Na sklade
46,59 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork servítka-obed
Na sklade
4,13 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Tork Singlefold extra jemné papierové utierky
Na sklade
61,49 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold jemné papierové utierky, biele H3 – 3750 ks
Na sklade
46,53 € s DPH| Hmotnosť | 8,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |
Tork Singlefold-C-fold Mini zásobník na papierové utierky
Na sklade
50,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 332 mm |
| Výška | 291 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne Mini toaletný papier T9 2vr. 620útr. (12ks)
Na sklade
47,49 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® Mini zásobník na toaletný papier
Na sklade
43,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 228 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | čierna |
Tork SmartOne® mini zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T9
Na sklade
49,84 € s DPH| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® toaletný papier T8 2vr. 1150útr. (6ks)
Na sklade
37,99 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T8
Na sklade
58,65 € s DPH| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



