- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2041–2064 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo S2 – 475ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Hmotnosť | 0,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
37,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo, 475ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | modrá |
Tork mini tekuté mydlo pre citlivú pokožku S5 – 525 ml
Na sklade
5,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky S5 – biely
Na sklade
50,37 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork mini zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, biely
Na sklade
44,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 106 mm |
| Výška | 239 mm |
| Farba | biela |
Tork modré papierové utierky Plus W1 510 m
Na sklade
62,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Multifold papierové utierky, 2400ks
Na sklade
50,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 322 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2700ks
Na sklade
102,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork natural kapsička na príbory s bielou servítkou
Na sklade
22,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75ml
Na sklade
9,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork odpadkový kôš, 50L
Na sklade
116,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 389 mm |
| Výška | 629 mm |
| Farba | čierna |
Tork odpadkový kôš, 5L
Na sklade
32,98 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Výška | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork OptiServe® bezdutinkový toaletný papier T7 (24 ks)
Na sklade
52,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, jarný vánok A3
Na sklade
17,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvet
Na sklade
20,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 112 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 118 mm |
| Farba | biela |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvetinový A3
Na sklade
17,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork osviežovač vzduchu Constant, neutralizátor zápachov A3
Na sklade
17,16 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | tropical fruit, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu A1
Na sklade
10,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka pre W1 a W2, 460m
Na sklade
41,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 245 mm |
| Farba | biela |
Tork PeakServe® Mini zásobník na nadväzujúce papierové utierky, biely H5
Na sklade
166,22 € s DPH
| Hmotnosť | 3,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



