- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1705–1728 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Savo Professional univerzálny čistič na podlahy a povrchy Magnolia 5 kg
Na sklade
12,12 € s DPH| Hmotnosť | 5,22 kg |
|---|---|
| Paleta | 96 |
Savo Profi na podlahu XXL, 5kg
Na sklade
13,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 kg |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 144 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 248 mm |
SAVO Trio Power Universal kapsule na pranie Jarná sviežosť 26 ks
Na sklade
8,63 € s DPH| Hmotnosť | 0,67 kg |
|---|---|
| Balenie | 3 |
SAVO WC čistič, 700ml
Na sklade
2,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Servisný upratovací vozík 2x6L a 2x18L vedrá, 2 vaničky,plastovo-chrómová konštrukcia, žmýkací lis, 120L PVC nádoba
Na sklade
315,26 € s DPH| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Servisný upratovací vozík 2x6L a 2x25L vedrá, 2 vaničky,chrómová konštrukcia, žmýkací lis, 120L PVC nádoba
Na sklade
305,94 € s DPH| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Servítky 1-vrst., 33x33cm, biele
Na sklade
3,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Servítky 2-vrstvové, 24x24cm
Na sklade
4,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | čierna |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
2,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
3,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 3-vrstvy, biele, 40x40cm
Na sklade
10,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Airlaid 40×40 COLOR
Na sklade
13,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | caramel |
Servítky Airlaid 40×40 SOUL
Na sklade
14,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | Olio |
Servítky Airlaid 40×40 VICTORIA
Na sklade
14,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | bianco,biela |



