- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1489–1512 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Papierové vreckovky 3vrst. GRITE Blossom 10 x 10ks
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD CLASSIC 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD FRESH 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD SENSUAL 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD SPRING 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 500ml
Na sklade
5,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks x 0,5 l |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 5L
Na sklade
43,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Parfumovaná destilovaná voda do žehličky LA SALUD 1L
Na sklade
1,65 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
PEVA PREMIUM umývacia pasta SOFT, 2L
Na sklade
24,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
PEVASTAR dávkovač čist. pasty SOFT, 1L a 2L
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | biela |
PEVASTAR umývacia pasta do dávk. SOFT, 2L
Na sklade
14,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
PEVASTAR umývacia pasta do dávk. SOFT, 4L
Na sklade
20,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4ks x 4 l |



