- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1177–1200 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Mop strapcový bavlnený, náhrada, 260g
Na sklade
1,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 ks |
MOP strapcový+vedro SET, 15L
Na sklade
7,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 set = mop, násada+vedro |
MOP univerzál – -FIX+KAPS- 40 cm-bavlna
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 40 mm |
MOP univerzál – -FIX+KAPS- 50 cm-bavlna
Na sklade
4,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 50 mm |
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa kvetu 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa mora 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH odstraňovač škvŕn z čalúnenia 500ml
Na sklade
2,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Mydlo tekuté antibakt., bez parfumácie, číre, 5L
Na sklade
14,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Mydlo tekuté jablko a hruška, 5L
Na sklade
7,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Mydlo tekuté milde Cosmetics, 5L
Na sklade
4,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Mydlo tekuté mlieko a med, 5L
Na sklade
7,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |



