- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–120 z 2585 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Cif cream na nerez, 435ml
Na sklade
4,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with mechanical sprayer |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Cif cream Original, 2L
Na sklade
14,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Cif Pro Formula Washroom, 750ml
Na sklade
4,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 in 1 |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Cif Professional All Purpose Cleaner Lemon Fresh, 5L
Na sklade
12,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter, lemon scent |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |
Čistič na sklokeramické a indukčné dosky Don VITRO 500ml
Na sklade
2,56 € s DPH| Hmotnosť | 0,62 kg |
|---|---|
| Balenie | 9 |



