- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1105–1128 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Metla záhradná Extra+tyč
Na sklade
3,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | mix farieb |
Mikroténová taška na rolke transparentná 3kg – 210 ks
Na sklade
1,17 € s DPH| Hmotnosť | 0,27 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Mikroténová taška na rolke transparentná 5kg/170 ks
Na sklade
1,45 € s DPH| Hmotnosť | 0,25 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Mikroténová taška na rolke transparentná 5kg/200ks
Na sklade
1,38 € s DPH| Hmotnosť | 0,37 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Mikroténové rukavice HDPE jednorázové závesné 100ks
Na sklade
0,28 € s DPH| Hmotnosť | 0,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 100 |
Mikroténové sáčky pevné transparentné 400×600/0,020mm 1000ks
Na sklade
80,63 € s DPH| Hmotnosť | 9,39 kg |
|---|---|
| Balenie | 1000 |
Miléne vlhčený toaletný papier z extraktom z dubovej kôry 60ks
Na sklade
1,54 € s DPH| Hmotnosť | 0,22 kg |
|---|---|
| Balenie | 18 |
Mini Jumbo 19 toaletný papier, 120m
Na sklade
4,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |



