- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–96 z 99 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Osviežovače a neutralizátory
Osviežovač vzduchu Kolorado Deo Fresh MORSKY VÁNOK 150g
Na sklade
1,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Balenie | 18 |
Osviežovač vzduchu Kolorado Deo Fresh SVIEŽA BIELIZEŇ 150g
Na sklade
1,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Balenie | 18 |
Osviežovač vzduchu Kolorado Deo Fresh ZELENÝ ČAJ 150g
Na sklade
1,05 € s DPH| Hmotnosť | 0,18 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 18 |
Tork neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75ml
Na sklade
9,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork závesný osviežovač vzduchu, citrusový
Na sklade
141,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
Tork závesný osviežovač vzduchu, jablkový
Na sklade
141,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | apple |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
VAKAVO Osviežovač vzduchu tropical, 750ml
Na sklade
4,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



