- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 433–456 z 704 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
Pronto Classic, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
PRONTO Original, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Pulirapid na hrdzu a vodný kameň, 750ml
Na sklade
3,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 16 pieces |
Q Power soľ do umývačky, 2,5kg + 500g
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 ks |
Q Power WC čistič, 750ml
Na sklade
1,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Lemon |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
Rýchloutierka univerzálna viskózna ELITEX UNIABSORB 3 ks
Na sklade
0,42 € s DPH| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 150 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, modrá
Na sklade
0,10 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, ružová
Na sklade
0,10 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, zelená
Na sklade
0,10 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, žltá
Na sklade
0,10 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na interiér auta 1,5l
Na sklade
3,09 € s DPH| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na interiér auta 500ml
Na sklade
2,76 € s DPH| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kuchyne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kúpeľne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kúpeľne 500ml
Na sklade
2,52 € s DPH| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH| Hmotnosť | 1,56 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 500ml
Na sklade
2,52 € s DPH| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ S80 dezinfekcia pre potravinársky priemysel 1l
Na sklade
7,98 € s DPH| Hmotnosť | 0,94 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |



