- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–42 z 42 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Dezinfekčné čistiace prostriedky
SANYTOL dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 1000 ml
Na sklade
3,62 € s DPH
| Hmotnosť | 1,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič 4 účinky sprej 500 ml
Na sklade
3,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,58 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus 500 ml + 250ml grátis
Na sklade
3,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič sprej grep 500 ml
Na sklade
3,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Professional dezinfekčný čistič na kuchyne/ HACCP sprej 750 ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Professional dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 5L
Na sklade
15,13 € s DPH
| Hmotnosť | 5,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Sanytol univerzálny dezinfekčný prípravok, 500ml
Na sklade
4,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SANYTOL univerzálny dezinfekčný prípravok, 5L
Na sklade
15,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
SAVO Original, 1,2L
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
SAVO Original, 4kg
Na sklade
8,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
SAVO Perex Bielenie Pradla 1,2L
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 PAK = 6 ST à 1 L |
Sirafan Speed, 5L
Na sklade
79,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Sirafan Speed, 750ml
Na sklade
12,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Suma Alcohol D4.12, 750ml
Na sklade
8,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Šírka | 236 mm |
| Výška | 297 mm |
Taski Sprint Degerm, 5L
Na sklade
36,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | disinfectant effect |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |



