- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–96 z 116 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čističe podláh a univerzálne čističe
Savo Professional univerzálny čistič na podlahy a povrchy Magnolia 5 kg
Na sklade
12,12 € s DPH
| Hmotnosť | 5,22 kg |
|---|---|
| Paleta | 96 |
Savo Profi na podlahu XXL, 5kg
Na sklade
13,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 kg |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 144 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 248 mm |
SIDOLUX ECO univerzálny čistič povrchov 500ml
Na sklade
3,03 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na drevené a laminátové podlahy – argánový olej 5L
Na sklade
12,30 € s DPH
| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na drevené a laminátové podlahy – argánový olej 750ml
Na sklade
3,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na vinyl, dlažbu, linoleá – Kokos Mäta 750ml
Na sklade
3,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na vinyl, dlažbu, linoleá – Marseillské mydlo s levanduľou 750ml
Na sklade
3,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na vinyl, dlažbu, linoleá – Ylang Ylang 5L
Na sklade
12,30 € s DPH
| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na vinyl, dlažbu, linoleá – Ylang Ylang 750ml
Na sklade
3,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PREMIUM FLOOR CARE na vinyl, dlažbu, linoleá, obklady – Marseillské mydlo 750ml
Na sklade
3,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX UNIVERSAL GreanTea with Cherry Blossoms 1L
Na sklade
1,80 € s DPH
| Hmotnosť | 1,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |



