- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 67 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Čističe okien a nábytku
GOLD WINDOW Amoniak modrý, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GOLD WINDOW Antipara, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GOLD WINDOW Ocot zelený, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
KRYSTAL leštenka na nábytok, 750ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
KRYSTAL na okná, 5L
Na sklade
9,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na okná, 750ml
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Okena, 5L
Na sklade
5,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Pronto Classic, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
PRONTO Original, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na interiér auta 1,5l
Na sklade
3,09 € s DPH
| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na interiér auta 500ml
Na sklade
2,76 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Aloe 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Classic 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Japanese Cherry 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Magnolia 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |



