- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 173 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kúpeľne a WC
SAVO WC čistič, 700ml
Na sklade
2,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SIDOLUX PROFESSIONAL na kúpeľne – aktívna pena 500ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PROFESSIONAL na kúpeľne Marseilske mydlo s levanduľou – aktívna pena 500ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Sifo čistič odpadového potrubia, 500g
Na sklade
5,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | fľaša 0,5 kg |
TASKI Sani Calc, 5L
Na sklade
25,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Tork čistič WC sedadiel, 475ml
Na sklade
52,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork mini čistič WC sedadiel, 525ml
Na sklade
10,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 196 mm |
| Šírka | 392 mm |
| Výška | 208 mm |
| Farba | Transparent clear |
VAKAVO na kúpeľne, 750ml
Na sklade
2,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



