- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 145–168 z 204 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kuchyne
OPTIMAX Detergent, 5L
Na sklade
23,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
OPTIMAX Dishwash na riad, 5L
Na sklade
10,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Q Power soľ do umývačky, 2,5kg + 500g
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 ks |
Rýchloutierka univerzálna viskózna ELITEX UNIABSORB 3 ks
Na sklade
0,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 150 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, modrá
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, ružová
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, zelená
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
Rýchloutierka univerzálna viskózna UNIABSORB 38 x 32 cm, žltá
Na sklade
0,10 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 600 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kuchyne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH
| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANYTOL Professional dezinfekčný čistič na kuchyne/ HACCP sprej 750 ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Savo kuchyňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



