- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Menuboxy
Obal na hamburger, 145x133x75mm
Na sklade
15,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 145 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 75 mm |
Obal na hamburger, 185x133x75mm
Na sklade
16,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 133 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | biela |
Obal na jedlo, 2-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, 3-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
21,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, nedelený, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |



