- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 11 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Ekologické tácky a taniere
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 175 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 110 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 160 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 10x16cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 160 mm |
| Rozmer šírka | 100 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 13x20cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, 3dielny, Ø26cm
Na sklade
7,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | biela |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, Ø22cm
Na sklade
4,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 220 mm |



