- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
105 mm
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Skladaná
Na sklade
26,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 75 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 105 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork závesný osviežovač vzduchu, citrusový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
Tork závesný osviežovač vzduchu, jablkový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | apple |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |



