- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
500 mm
Krabica na pizzu s rovným rohom, 50x50x4cm
Na sklade
36,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
Náhrada na mop, 50cm Micro
Na sklade
3,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Šírka | 500 mm |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x500mm
Na sklade
17,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 400x500mm
Na sklade
50,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |



