- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
190 mm
Papierové vrecko, 14x19cm
Na sklade
8,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 190 mm |
Savo Profi na podlahu XXL, 5kg
Na sklade
13,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 kg |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 144 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 248 mm |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé pre: Menu misu do mikrovlnky 2-dielnu
Na sklade
7,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 20 mm |
| Farba | transparentná |



