- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 16 výsledkov
Kategórie produktov
500 ml
Clin na okná a sklo, 500ml
Na sklade
2,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks x 0,5 l |
Fixinela Desi WC, 500ml
Na sklade
3,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 21 ks x 0,5 l |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 500ml
Na sklade
2,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 15 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 500ml
Na sklade
6,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 500ml
Na sklade
4,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 55 mm |
Papierová miska – hnedý kraft, 500ml
Na sklade
5,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska KARO, 500ml
Na sklade
4,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 500ml
Na sklade
5,04 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks x 0,5 l |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 500ml
Na sklade
6,35 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Polievková miska priehľadná PP, 500ml
Na sklade
5,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
Sanytol dezinfekčný – Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
4,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Sanytol univerzálny dezinfekčný prípravok, 500ml
Na sklade
4,05 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Glanc s MR Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo kuchyňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



