- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
kraft
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 215 mm |
| Rozmer šírka | 155 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 148 mm |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 183 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 130 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 150 mm |
| Rozmer šírka | 120 mm |
| Rozmer výška | 65 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |



