- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 8 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 5 BAL x 50 ks
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 500ml
Na sklade
4,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 55 mm |
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 26x17x25cm
Na sklade
6,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x16x39cm
Na sklade
12,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x21x33cm
Na sklade
8,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové taniere hlboké, Ø26cm
Na sklade
8,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
Papierové taniere hlboké, Ø29cm
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 290 mm |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, 3dielny, Ø26cm
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | biela |



