- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
1 KTN = 5 BAL x 200 ks
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 150x250mm
Na sklade
10,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 215x300mm
Na sklade
16,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 300x400mm
Na sklade
35,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |



