- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 5 BAL x 100 ks
Papierové taniere plytké, Ø18cm
Na sklade
3,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 180 mm |
Tork natural kapsička na príbory s bielou servítkou
Na sklade
22,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Vanička hranatá z hliníka, 720 ml, 200 x 112 x 54 mm
Na sklade
15,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 54 mm |



