- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 37 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 12 ks
ALCODES dezinfekčný prostriedok, 1L
Na sklade
15,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Cif cream na nerez, 435ml
Na sklade
4,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with mechanical sprayer |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
CLEAMEN 131 na koberce extraktor, 1L
Na sklade
6,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
CLEAMEN aplikačná fľaša, 1L
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Diava vosk na podlahy, 750ml
Na sklade
4,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Eko – Tork Mini Jumbo toaletný papier Advanced
Na sklade
37,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 940 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka – mini, 120m
Na sklade
55,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 520 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Adrenalin, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Baby Powder, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Clementine, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Green Apple, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Mango Island, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Vanilla, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
Jar Citrus, 900ml
Na sklade
3,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 900 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
Sanytol dezinfekčný – Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SANYTOL univerzálny čistič, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Sanytol univerzálny dezinfekčný prípravok, 500ml
Na sklade
4,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Glanc s MR Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



