- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 9 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 1 BAL x 50 ks
Alu fólia vo fólii, 28cmx10m
Na sklade
1,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 9 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 280 mm |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |
Handra netkaná RENÁTA 70 x 60 cm, biela
Na sklade
0,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Handra tkaná MILADA 60 x 100 cm
Na sklade
2,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 1000 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 80 cm
Na sklade
2,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
Krabica na pizzu s rovným rohom, 50x50x4cm
Na sklade
36,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
Náhrada na mop, 50cm Micro
Na sklade
3,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Šírka | 500 mm |
Tortová krabica, 20x20x10cm
Na sklade
15,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | biela |



